Příbory

Řada příborů Vitral s klasicisticky pojmutým designem a dokonalou argonomií. Cena 64.300,- Kč více

Příbory

Příbory řady Atlanta s dokonalým gravírováním ve větší části plochy cena: 64.300,-Kč více

Příbory

Řada Rocco z bílého zlata s implementovanými šperky Swarowski cena 48.200,- Kč více

Hlavní stránka

Luxusní interiery

Luxusní exteriery

Doplňky pro domácnost

Řada z nás, když si postaví nebo zakoupí nemovitost a chce ji opravit nebo rekonstruovat, má možná svou představu, ale také ví, že k naplnění těchto představ vede dlouhá cesta, tj. od projektů, návrhů interiérů a exteriérů, nejrůznějších cenových nabídek, katalogů a vzorků. Zejména pro ty, kteří mají velmi málo času, je určena naše firma. Vše je řešitelné, bydlet se dá útulně, prakticky, a při troše šikovnosti a štěstí je finančně vše únosné.

Zabýváme se kompletním návrhem a designem interiérů bytů, rodinných domů, komerčních prostor, s důrazem na jednoduché a praktické řešení. Individuální přístup k zákazníkům umožňuje uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky a realizovat je od projektu až po realizaci stavebních úprav na klíč.

Fasáda je znakem moderního, ekonomického bydlení. Pro každou stavbu je důležité najít správný technologický postup a vybrat vhodné materiály, které budou pro fasádu použity. Revitalizace a zateplení fasád přináší kvalitní, úsporné a designové dlouhodobé řešení úpravy Vašeho domu. Zateplením fasády získáte: - významnou energetickou úsporu - zlepšení technické stavu domu - zlepšení zvukově izolačních vlastností - esteticky a designově příjemnější dům Někdo si na kvalitu a luxus opravdu potrpí a právě pro takové klienty máme speciální řady doplňků.